Pittige linzensoep met krokant kipgehakt. Ja daar zijn ze weer, linzen! Wat mij betreft altijd handig om in je voorraadkast te hebben want ze zijn in allerlei gerechten te gebruiken. Makkelijk te bereiden, lang houdbaar en vol met eiwitten. Deze pittige linzensoep smaakt extra lekker door de krokante topping.
Voor al mijn recepten gebruik ik biologisch groentebouillonpoeder zonder smaakversterkers of gist. Dit heb ik altijd in huis en is onmisbaar in mijn keuken. Je kunt natuurlijk in plaats van groentebouillonpoeder ook groentebouillonblokjes gebruiken. Let ook even op als je kipgehakt koopt, zorg dat je de de variant die je hebt ongekruid is. Vaak is gekruid gehakt uit de supermarkt aan de zoute kant en op deze manier kun je zelf bepalen hoeveel zout je toevoegt.
KoRo | Bio groentebouillon 600 gram
Deze groentebouillon is volledig zonder smaakversterkers en andere toevoegingen.
Pittige linzensoep met krokant kipgehakt
Deze soep is in de basis vegan, er zitten dus geen dierlijke ingrediënten in. Als je het kipgehakt toevoegt is het niet vegan meer. Je kunt deze soep ook maken zonder kipgehakt of je vervangt het door krokant gebakken verkruimelde tempeh. Verkruimel de tempeh en breng het op smaak met knoflookpoeder, chilipoeder en een snufje zout. Bak het in een scheutje olie bruin en krokant en laat het uitlekken op een stukje keukenpapier.
Wil je dit recept bewaren? Pin dan de onderstaande afbeelding op jouw Pinterest borden.
Lees verder onder de afbeelding.





