Zin in een biefstukje maar dan even anders? Combineer het dan eens met deze kruidige couscous en een vleugje citrus. Het is een snel en simpel gerecht wat ook heerlijk is als lunch. Dit gerecht smaakt zowel warm als koud erg lekker.
In dit gerecht gebruik ik hele korianderzaadjes. Hou je niet van koriander of kun je er niet aan komen? Gebruik dan rasp van een citroen als alternatief. Het is niet helemaal dezelfde smaak, maar je krijgt wel het vleugje citrus mee.
Voor dit gerecht kun je couscous gebruiken maar bulgur is ook een lekker alternatief. Ben je toevallig in het bezit van een Crock-Pot Express? Dan kun je hier heel makkelijk en snel bulgur in koken. Klik hier voor het recept.
Deze recepten / artikelen vind je misschien ook interessant:
REAGEREN?
Heb je een vraag of opmerking over een recept of wil je iets anders kwijt? Stuur mij dan een berichtje via info@eetspiratie.nl
RECEPT OF WEBSITE BEWAREN
Wil je de website van Eetspiratie of een recept/artikel bewaren op jouw telefoon, tablet of computer? Hoe je dat doet lees je via de links hieronder:
Iphone of Ipad
Android (telefoon / tablet)
Populaire browsers in Windows (computer / laptop)